KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Szanowni Państwo,

Naszym głównym celem jest pomoc Państwu w uzyskaniu środków finansowych na podniesienie kwalifikacji w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. B, C, E, C+E, D.

Z uwagi na fakt, iż projekt skierowany jest doosób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również do pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, osoba chętna do skorzystania z naszych usług, musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracownika posiadać zgodę pracodawcy na wnioskowanie o środki na kurs prawa jazdy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa „EXPERT” przeprowadza cały proces aplikowania o środki na kursy prawa jazdy dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Procedura jest szybka i prosta. Niezbędne jest wypełnienie „formularza zgłoszeniowego uczestnika” przez pracodawcę i osobę zainteresowaną kursem. Formularz wysyła się na naszego

e-maila a my na jego podstawie dokonujemy aplikacji środków, będąc z pracodawcą w stałym kontakcie telefonicznym. Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 10 dni następuje podpisanie umowy z operatorem środków. Następnie osoba zainteresowana wykonuje badania lekarskie i psychologiczne, wyrabia profil PKK i zgłasza się do wskazanej szkoły jazdy, gdzie rozpoczyna kurs.

Dofinansowanie do kursów prawa jazdy wynosi 80% wartości kursu zaś w przypadku firm zatrudniających powyżej 50 osób dofinansowanie wynosi 70 %.

 

Wkład własny wynosi następująco:

– dla kat. B – 720 zł

– dla kat. C – 720 zł

– dla kat. C+E – 660 zł

– dla kat. C, C+E – 1200 zł

– dla kat. D – 1140 zł

– kwalifikacja na przewóz rzeczy lub osób 1200 – zł 

 

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta. Z naszych usług skorzystało już kilkaset osób na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa EXPERT, 95-200 Pabianice, ul. Warszawska 72 (róg Warszawskiej a Sikorskiego)

Zachęcamy do udziału w Projekcie „PRAWO JAZDY”! Niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie.