KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Szanowni Państwo,

Naszym głównym celem jest pomoc Państwu w uzyskaniu środków finansowych na podniesienie kwalifikacji w zakresie uzyskania:

1. Prawa jazdy kat. C, C+E, D, B, B+E, A .
2. Kwalifikacja na Przewóz Rzeczy, Osób
3. Kurs ADR
4. Kurs na Koparko- Ładowarki
5. Kurs operatorów koparek jednonaczyniowych klasa III, I
6. Kurs operatorów ładowarek jednonaczyniowych kl. III, I
7. Kurs Operatora podestów ruchomych przejezdnych „zwyżki na pojazdach”
8. Kurs na Operatora przecinarek do nawierzchni dróg
9. Kurs operatora żurawi stacjonarnych i przyściennych żurawików stacjonarnych
10. Kierowca (operator) wózków jezdniowych podnośnikowych

Jeśli macie pomysł na innego rodzaju szkolenie, które nie mieści się w naszej ofercie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie pozyskać środki również na inne szkolenia.

Projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo; zatrudnionych na umowę o pracę oraz pracodawców (samozatrudnionych), którzy zatrudniają od 0 do 50 pracowników. Osoba chętna do skorzystania z naszych usług, musi spełnić powyższe warunki, a w przypadku gdy jest pracownikiem winna posiadać zgodę pracodawcy na wnioskowanie o środki na kurs/szkolenie.

Centrum Szkoleń i Doradztwa „EXPERT” przeprowadza cały proces aplikowania o środki na kursy/szkolenia dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Procedura jest szybka i prosta. Niezbędne jest wypełnienie „formularza zgłoszeniowego uczestnika” przez pracodawcę i osobę zainteresowaną kursem. Formularz wysyła się na naszego e-maila, a my na jego podstawie dokonujemy aplikacji środków, będąc z pracodawcą i pracownikiem w stałym kontakcie telefonicznym.

Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 14 dni następuje podpisanie umowy z operatorem środków.  Następnie osoba zainteresowana/ kursant jest informowana o terminie rozpoczęcia danego szkolenia.
W pierwszej kolejności rozpatrywane są wnioski firm, które chcą skierować dwie osoby na kurs/szkolenie.

Przyjmujemy wnioski wyłącznie Mikroprzedsiębiorstw oraz Małych przedsiębiorstw (czyli firm, które zatrudniają 0 od do 50 osób).

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta. Z naszych usług skorzystało już 4 tysiące osób na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa EXPERT, 95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 7

Niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie.