KILKA SŁÓW O PROJEKCIE

Szanowni Państwo,

Naszym głównym celem jest pomoc Państwu w uzyskaniu środków finansowych na podniesienie kwalifikacji w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. C+ C+E, D. Oraz zrobienie kwalifikacji Wstępnej Przyśpieszonej na przewóz rzeczy oraz osób.

Z uwagi na fakt, iż projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę oraz pracodawców którzy zatrudniają do 10 pracowników, osoba chętna do skorzystania z naszych usług, musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracownika posiadać zgodę pracodawcy na wnioskowanie o środki na kurs prawa jazdy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa „EXPERT” przeprowadza cały proces aplikowania o środki na kursy prawa jazdy dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Procedura jest szybka i prosta. Niezbędne jest wypełnienie „formularza zgłoszeniowego uczestnika” przez pracodawcę i osobę zainteresowaną kursem. Formularz wysyła się na naszego e-maila a my na jego podstawie dokonujemy aplikacji środków, będąc z pracodawcą w stałym kontakcie telefonicznym. Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 10 dni następuje podpisanie umowy z operatorem środków. Następnie osoba zainteresowana wykonuje badania lekarskie i psychologiczne, wyrabia profil PKK i zgłasza się do wskazanej szkoły jazdy, gdzie rozpoczyna kurs.

  1. W pierwszej kolejności rozpatrywane są wnioski firm które chcą skierować dwóch pracowników na kurs C,C+E wraz z kwalifikacją na przewóz osób.
  2. Przyjmujemy wnioski wyłącznie Mikroprzedsiębiorstw oraz Małych przedsiębiorstw ( czyli firm które zatrudniają do 50 osób)

Wkład własny wynosi następująco:

– C,C+E ( ciągnik siodłowy z naczepą) – 1200 zł

– D (autobus) – 1200 zł

– Kwalifikacja Wstępna przyśpieszona na przewóz rzeczy bądź osób – 1200 zł

 

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta. Z naszych usług skorzystało już 4 tysiące osób na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa EXPERT, 95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 7

Zachęcamy do udziału w Projekcie „PRAWO JAZDY”! Niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie.